خانه » ترمال بریک » پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک RWT55

پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک RWT55

پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک RWT55 پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک RWT55 پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک RWT55 thumb rwt55 aliminium systemsRWT55

» پروفیل ترمال بریک

» ضخامت چهارچوب ۵۵ میلی متر

» ضخامت لنگه ۶۵ میلی متر

» دارای سیستم خروج آب

» دارای لاستیک EPDM مرکزی

» ضخامت شیشه از ۱۴ تا ۴۳ میلی متر

» مطابق با استانداردهای اروپا

» حداقل ضخامت پروفیل ۱٫۶ میلی متر

» حداکثر ضخامت پروفیل ۲٫۸ میلی متر

مزیت های پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک RWT55 :

شکست حرارتی یا سد حرارتی یک جسم با ضریب هدایت حرارتی کم می باشدکه هنگام اسمبل کردن پنجره های آلومینیومی برای کاهش و یا جلوگیری از جریان انرژی حرارتی و صوت بین مواد رسانا قرار می گیرد .

در این نوع از درب و پنجره دوجداره آلومینیومی عایق حرارتی با جدا کردن محیط بیرون آلومینیوم از محیط درونی آن انتقال حرارت را به شدت کاهش می دهد.این عایق حرارتی از موادی سفت و سخت که معمولا پلی آمید و یا پلی اورتان که به صورت نوار دوخته شده بین دو درز آلومینیوم می باشد ، ساخته می شوند . تسمه های پلی آمید از جنس الیاف شیشه متراکم و با قابلیت تحمل فشار بسیار زیاد ، تا دمای ۳۰۰ درجه سانتیگراد تغییر شکل نمی دهند . همچنین نوار پلی آمید خواص مکانیکی خود را در برابر آب و مواد شیمیایی حفظ می کند . نوار پلی آمید به تنهایی یک هزارم انتقال حرارت در و پنجره های آلومینیومی نرمال را دارد . همچنین استفاده از پروفیلهای ترمال بریک با توجه به اختلاف قیمتی که با پروفیلهای اختصاصی دارند، ضمن کاهش مصرف انرژی، ظرف مدت چند سال هزینه خود را برمیگردانند.

یکی از مزیت های استفاده از پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک RWT55 امکان ایجاد تضاد رنگ (آنادایز، رنگ پودری الکترو استاتیک و دکورال) بین نمای بیرونی و داخلی آلومینیوم حسب درخواست و سفارش مشتری می باشد.

پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک RWT55 پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک RWT55 پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک RWT55 Snap2

نمونه بازشوی پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک RWT55

قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک

موارد جالب

لیست قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی

محاسبه قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک قیمت ها به روز نمی باشند، همچنین کار …

یک نظر

  1. سلام خسته نباشین.لطفا قیمت ۵ عدد پنجره به ابعاد ۱۲۰طول ۱۰۰ ارتفاع را برام محاسبه کنین ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس و مشاوره سریع